گوجی بری

گالری شمیس

گوجی بری

 

نحوه مصرف گوجی بری جهت كاهش وزن و چربى سوزى

صبح قبل از صبحانه بيست تا سى عدد گوجی بری (دو تا سه گرم)

در طول روز بيست تا سى عدد گوجی بری (دو تا سه گرم)

شب قبل از خواب هم بيست تا سى عدد(دو تا سه گرم)

اثرات چربی سوزی این میوه به حدی قوی است که فورا احساس گرسنگی می کنید در نتیجه بايد اشتهاتون رو طى هفته اول مصرف گوجی بری كنترل كنيد تا زمانى كه بدنتون به اين چربى سوزى عادت كنه به همين سادگى و بدون رژيم و ورزش علاوه بر اينكه وزن كم ميكنيد سيستم ايمنى بدن را به شدت تقويت كنيد.

گوجی بری

توجه كنيد كه گوجی بری خشك بدون شكر افزودنی است و قرص و شربت لاغرى نيست كه داراى عوارض جانبى باشد و بر عكس سراسر منفعت است براى بدن.
گوجی بری هيچگونه محدوديت مصرفى نداره،ميتونيد با سالاد ميل كنيد ميتونيد با ماست ميل كنيد تو كيك و كوكى استفاده كنيد،،دم كنيد يا خالى مثل تنقلات مصرف كنيد
همچنين هيچگونه ممنوعيت مصرفى براى هيچ گروه سنی نداره از بچه سه سال به بالا تا افراد مسن ۸۰ ساله (تنها محدودیت مصرف برای خانمهای باردار و شیرده هست که اونهم به خاطر اشباع بسیار بالای ویتامین آ میوه ست)

گوجی بری شیرین می تواند برای حفظ قند خون بسیار مفید باشد. این موارد عبارتند از:

§         به طور بالقوه قند خون را کاهش می دهد

§         تحمل فرد در برابر  قند خون را بهبود می بخشد

§         کاهش مقاومت به انسولین

§         بهبود و بازیابی سلول هایی که به تولید انسولین کمک می کنند

چند نکته در مورد گوجی بری

1.        در مورد طعم این میوه ، هیچ میوه ای در دنیا نیست که همه طعمش را بپسندند و گوجی بری با ذائقه اکثر ایرانیها سازگار است و طعمی بین قیصی و عناب دارد و بعضی از دوستان که ته مزه تلخ داخل این میوه حس می کنند به خاطر غلظت بالای آنتی اکسیدان موجود در میوه است.

2.        در مورد چربی سوزی این میوه باید گفت ارتباط مستقیم با متابولیسم بدن شما دارد و بعضی از دوستان به سرعت و بدون هیچگونه عوارضی لاغر می شوند و این موضوع بر روی 60 درصد و یا بیشتر از عزیزان اثبات شده است ولی کسانی نیز بودند که جواب نگرفته اند و به این علت که مبنای کار ما بر پایه صداقت است این مطالب را به صورت کامل جمع آوری کرده ایم.

3.        موضوع مهم دیگر تقویت سیستم ایمنی بدن کسانی است که این میوه را مصرف کرده اند به نحوی که تقریبا سرماخوردگی در پاییز و زمستان نداشته اند و این مورد نیز به علت غلظت بسیار بالای ویتامین سی گوجی بری است که تقریبا 50 برابر پرتقال است.

4.        قیمت ارائه شده در فروشگاه اینترنتی رویال میوه به این علت که وارد کننده اصلی و مستقیم این میوه هستیم بسیار مناسب است و در بسته بندی های بسیار زیبا و بهداشتی ارائه می شود.

چای گوجی بری

شما می توانید این میوه را به صورت چای و دمنوش هم استفاده کنید، تا از خواص گوجی بری بهره ببرید. این چای از میوه های خشک گوجی بری تهیه می شود. چای گوجی بری برای بهبود کیفیت خواب و حفظ تعادل  بدن  مفید است که حاوی  مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها است.

چه کسانی گوجی بری نخورند؟

مصرف گوجی بری ممکن است برای برخی افراد مناسب نباشد. به عنوان مثال، مادران باردار و شیر ده و افرادی که برای بیماری های خاص خود دارو مصرف می کنند. زیرا گوجی بری می‌تواند با برخی از داروها تداخل پیداکند. اگر وارفارین (رقیق‌کننده خون) مصرف می‌کنید، بهتر است از مصرف گوجی بری  اجتناب کنید.

همچنین، ممکن است گوجی بری با داروهای دیابت و داروهای فشارخون هم تداخل داشته باشد. بنابراین پیش از مصرف آن با پزشک خود مشورت کنید. در هر صورت، بهتر است قبل از مصرف مکمل رژیم غذایی، با پزشک خود مشورت کنید.

 

برچسب‌ها: ,
بایگانی
آمار بازدید
آنلاین : 0
بازدید امروز : 2
بازدید دیروز : 0
بازدید هفته گذشته : 2
بازدید ماه گذشته : 20
بازدید سال گذشته : 20
کل بازدید : 21